Trükk riietele

Kuumpresstrükk

Populaarne ja vastupidav trükiviis, mille puhul kasutatakse lõigatud ning prinditud kilesid logode ning kirjade trükkimiseks erinevatele materjalidele- tsärgid, polod, joped, kotid, vihmavarjud, jne. Kuumpresstrükis trükitakse palju spordivorme. Võimalik trükkida värvikirevaid logosid üleminekutega. Pakume ka helkurkilest trükki. Kuumpresstrükki on kasulik kasutada väikeste diraaþide puhul. Miinuseks on teinekord tootele jääv pressijälg, mis üldjuhul kandmisega ära kaob.

Siiditrükk

Logode ja kirjade trükkimine siiditrükivärvidega erinevatele materjalidele- tsärgid, polod, joped, jne. Trükk on vastupidav ja võimalik trükkida värvilisi logosid. Siiditrükki on mõtekas kasutada suurte diraaþide puhul.

Sublimatsioon

Sublimatsioontrükk tähendab kujutise kandmist materjali sisse. Trükki saab teostada ainult polüestrit sisaldavale valgele kangale. Värvid jäävad väga ilusad ja erksad. Sublimatsioonttrüki tehnoloogoiaga on võimalik toota unikaalseid särke, mis on kujundatud täpselt kliendi vajadusi silmas pidades. Kangas trükitakse kõigepealt ära ja siis õmmeldakse toode kokku. Samuti on võimalik trükkida valgetele polüestrit sisaldatvatele toorik-toodetele.

Küsi pakkumist